КОНКУРС ЗА УПИС НА ОСНОВНЕ СТУДИЈЕ У ЈУНУ! (УЧЕНИЦИ УМЕТНИЧКИХ СРЕДЊИХ ШКОЛА ОСЛОБОЂЕНИ ПРИЈЕМНОГ!!!)

Висока школа Српске Православне Цркве за уметности и консервацију (у даљем тексту: Висока школа СПЦ) уписује у прву годину основних академских студија 18 студената и то:

• 9 студената на акредитовани студијски програм Црквене уметности и
  • 9 студената на акредитовани студијски програм Обнова и чување. Пријем конкурсне документације

Документација и радови са попуњеном пријавом за конкурс подносе се лично у студентској служби Високе школе СПЦ у ул. Краља Петра бр.2, Београд 11. и 12. jунa 2020. године од 10-14

Кандидати који су у обавези да пре полагања класификационог испита, положе диференцијалне испите из Српског језика и Историје, за полагање истих подносе пријаву маја 2020. године.

Пријемни испит биће одржан 15, 16, 17,  и 18. јунa 2020. године у 10h.

ВАЖНО: Одлуком Наставно-уметничко и научног Већа, ученици који су завршили средње уметничке школе, на пријемни испит доносе само мапу са радовима и не полажу практични део пријемног!!!

ТЕКСТ КОНКУРСА