ИЗЛОЖБА ДА СЕ НЕ ЗАБОРАВИ, ПАРОХИЈСКИ ДОМ СВ. САВЕ – ОТВОРЕНА ДО 8. 4. ЗА ПОСЕТИОЦЕ

Као и сваке године, студенти Високе школе – Академије Српске Православне Цркве за уметности и консервацију су и ове године у класама својих професора вредно насликали радове који ће бити изложени до 8. априла у Парохијском дому храма Св. Саве, а који су настали по узору на фреске које су свом роду оставили наши свети преци.

Ове године нажалост због мера Владе, Изложба Академије СПЦ “Да се не заборави” није свечано отворена. Тв Храм је забележио кратак програм који ће бити емитован ових дана. Изложба је постављена и сви који желе да је погледају могу то учинити до 8. априла 2021. године у периоду 9-11h и 15-18h у Парохијском дому храма Св. Саве.

Део програма: