Home / Разно / РАСПОРЕД ИСПИТА У ЈАНУАРСКОМ РОКУ ЗА МАС, календар рада за јануар и фебруар за студенте мастер студија

РАСПОРЕД ИСПИТА У ЈАНУАРСКОМ РОКУ ЗА МАС

Зимски семестар се завршава у четвртак, 14 фебруара.  Овера семестра је и пријава испита 14. фебруара 2019. у периоду од 10 до 13 сати. Студент је у обавези да уз попуњени семестрални лист достави на увид индекс са потписима професора из предмета који су били једносеместрални. Испитни рок траје од 18. до 22. фебруара Настава у летњем семестру почиње 25. фебруара по распореду који ће бити на огласној табли.