Home / Обавештења / ВАЖНО У ВЕЗИ УПИСА НА ОСНОВНЕ СТУДИЈЕ У СЕПТЕМБРУ: КАНДИДАТИ КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ НА ДРУГОМ УМЕТНИЧКОМ ФАКУЛТЕТУ НЕ ПОЛАЖУ ПРАКТИЧНИ ДЕО ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА

Обавештавамо све заинтересоване кандидате који желе да упишу Академију СПЦ, а који су положили пријемни испит на факултету ликовних, примењених уметности и сл., да нису у обавези да полажу практични део пријемног испита. Они полажу само Катихизис (Основе православне вере). Потребно је да донесу потврду са другог уметничког факултета где су положили пријеми испит, а били су “испод црте”.

Пријем конкурсне документације

Документација и радови са попуњеном пријавом за конкурс подносе се лично у студентској служби Високе школе СПЦ у ул. Краља Петра бр.2, Београд 10. септембра 2018. године од 10-14h. Кандидати који су у обавези да пре полагања класификационог испита, положе диференцијалне испите из Српског језика и Историје, за полагање истих подносе пријаву 3. септембра 2018. године.

Пријемни испит биће одржан 17, 18, 19 и 20. септембра 2018. године у 10h.

ПОГЛЕДАТИ ДЕТАЉНИЈЕ: КОНКУРС ЗА УПИС НА ОСНОВНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ 2018/19. године