Home / Разно / КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ И ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У АКАДЕМСКУ 2018/19

Редослед кандидата за упис на Високу школу СПЦ за уметности и консервацију обављен је на основу резултата показаних на класификационом испиту и општег успеха постигнутог у средњој школи.

• Анђелија, Драган, Ћирић: укупно бодова                                                      94,54

• Анастасија, Саша, Антић : укупно бодова                                                      89,94

• Ана, Марко, Новаковић: укупно бодова                                                          76.61

• Софија, Милутин, Милошевић: укупно бодовa                                             69,08

Напомена: кандидати који не доставе Благослов надлежног Епископа не могу бити уписани на Високу школу СПЦ за уметности и консервацују.

Информације у вези уписа у прву годину ОАС

академска 2018/2019

Упис кандидати који су положили пријемни испит на Академији СПЦ у јунском уписном року обавиће се 29. и 30. јуна 2018. године од 10:00 до 13:00 сати.

Потребна документација за упис на ОАС:

1. Попуњени образац ШВ 20 (добија се у студентској служби)
  2. Две фотографије за индекс и попуњен индекс (индекс се добија у студентској служби)
  3. Доказ о уплати 1000,00 динара на рачун Школе на име материјалних трошкова уписа
  4. Доказ о уплати прве рате школарине у износу од 26. 000,00 РСД

Напомена: студенти при упису потписују Уговор о студирању, и уплаћују прву рату школарине по истом уговору.