Home / Обавештења / ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ЗАПОСЛЕНЕ И СТУДЕНТЕ О СЛАВИ БИБЛИОТЕКЕ АКАДЕМИЈЕ СПЦ

ДАНА 24. МАЈА 2018. ГОДИНЕ,

НА ДАН ПРОСЛАВЉАЊА СВЕТИХ КИРИЛА И МЕТОДИЈА, СЛАВЕ КЊИЖНИЦЕ АКАДЕМИЈЕ СПЦ ЗА УМЕТНОСТИ И КОНСЕРВАЦИЈУ, КЊИЖНИЦА НЕЋЕ РАДИТИ СА КОРИСНИЦИМА.

РЕЗАЊЕ СЛАВСКОГ КОЛАЧА БИЋЕ НАКОН СВЕТЕ ЛИТУРГИЈЕ КОЈА ПОЧИЊЕ У 9 САТИ У САБОРНОЈ ЦРКВИ, НАКОН ЧЕГА ЋЕМО КОЛАЧ И ЖИТО ПОСЛУЖИТИ У АТЕЉЕУ АКАДЕМИЈЕ СПЦ ЗА УМЕТНОСТИ И КОНСЕРВАЦИЈУ.

ПОЗИВАЈУ СЕ ПРОФЕСОРИ, ОСТАЛИ ЗАПОСЛЕНИ, И СТУДЕНТИ КОЈИ СУ У МОГУЋНОСТИ ДА ДОЂУ!

Књижница Академије СПЦ

Јелена Ћеранић