Home / Обавештења / Обавештење о накнадном пријемном испиту за мастер студије и почетку академске године на мастер студијама 2017/18

Обавештавамо све заинтересоване кандидате да ће се накнадни пријемни испит за упис на мастер академске студије одржати у петак 10. 11. 2017. године у 11h.

Кандидати који су завршили четворогодишње академске студије на уметничким факултетима и  високошколским установама и остварили 240 ЕСПБ, могу конкурисати за накнадни упис на мастер академске  студије најкасније до 9. 11. 2017. године.

Детаљније погледати на: О Упису на мастер академске студије

Обавештавамо студенте мастер академских студија да ће настава на мастер студијама почети  6. новембра 2017. године са почетком у 9h према распореду који ће бити постављен на огласној табли.